Hakkımızda

Verdura Italian Pizza & Pasta & Insalata

HAKKIMIZDA

Verdura markası, Universal Hospitality Proje Geliştirme Franchise & Danışmanlık Ltd. Şti. tarafından geliştirilmiş bir italyan restaurant konseptidir. Modern tasarımı ve self servis yöntemiyle misafirlerine hizmet veren Verdura, İtalyan mutfağını kendine özgü tarzıyla birleştirir.

Verdura’nın self servis yapısı ve yemeklerin hazırlanış hızı Fast Food restoranlarından alınan bir özellik olsa da, yemeklerin ve kullanılan malzemelerin kalitesi çok üst seviyededir. Tüm siparişler müşterinin hazırlanış sürecini izleyebileceği şekilde tasarlanan show-kitchen’da hazırlanır. İsteğe göre müşteriler ekstra malzemeler ekleterek menüleri kişiselleştirebilir. Kullanılan malzemeler, her zaman taze ve özenle seçilerek müşterilere sunulur.

Ana hissedarları dünya çapında restaurant, otel ve konut geliştirme konusunda uzman yatırımcılar ve otel sahipleri olan Universal Hospitality Proje Geliştirme Franchise & Danışmanlık Ltd. Şti., Alman ortaklı bir yatırım şirketi olarak kurulmuştur.

UHP kurucu ortakları, 35 yılı aşkın süredir Avrupa, Afrika, Ortadoğu, Asya ve Amerika kıtalarında otel, resort, restaurant geliştirme projeleri ve 60.000’in üzerinde konut üretmiştir.

Dolci Menu

Dünyaca ünlü doğal italyan tatlıları menümüzde

Verdura Bar

Keyifli başlangıçlar ve sohbetler için

Kahveler

Sıcak ve soğuk geniş aroma seçenekli kahveler

Çaylar

Günün her saatinde, yemek öncesi, sonrası veya yemeğinizle beraber